Zarezervovat

Informace týkající se roušek


Musím mít roušku?


Trajekty z Irska do Francie
Podle pokynů francouzské vlády týkajících se onemocnění COVID-19 z pondělí 11. května musí mít všichni cestující starší 11 let, kteří cestují přes přístav v Cherbourgu a nasedají na trajekt Stena Horizon, roušku nebo zakrytý obličej. Od 15. června musí mít všichni cestující* na trajektech společnosti Stena Line, když jsou v našich přístavech či na palubě našich plavidel plujících do Francie nebo z Francie, roušku nebo zakrytý obličej.

Trajekty do Británie, Irska a Nizozemska Od 15. června musí mít všichni cestující* na trajektech společnosti Stena Line, když jsou v našich přístavech či na palubě našich plavidel plujících na našich trasách v Irském nebo Severním moři, roušku nebo zakrytý obličej.

Bezpečnost našich cestujících a posádky je naší prvořadou prioritou, proto žádáme všechny zákazníky, aby do našich přístavů přijeli připraveni a s rouškou nebo zakrytým obličejem.

* Na děti mladší 3 let a osoby s dýchacími obtížemi, chorobami nebo postižením, které jim brání či ztěžuje nošení roušky, se tento požadavek nevztahuje.

Upozorňujeme, že momentálně jsou podle definice britské, irské a francouzské vlády povoleny pouze nezbytné cesty.